O Firmie

Istniejemy od 1986 roku. Od samego początku firma opiera się na rodzinnym biznesie. Obecnie zatrudniamy 30 osób. Siedziba firmy mieści się przy ulicy Pomorskiej 39, a magazyn przy Noteckiej 20A w Bydgoszczy. Specjalizujemy się głównie w projektach instalacji i przyłącza wodno-kanalizacyjnego, centralnego ogrzewania i ciepła technologicznego, sieci gazowych oraz sieci zewnętrznych.

Wyżej wymienione projekty instalacji sanitarnych  wykonujemy w: budynkach mieszkalnych wielo i jednorodzinnych, obiektach handlowych, usługowych i biurowych, użyteczności publicznej, halach magazynowych, w budynkach nowo projektowanych, istniejących, poddawanych termorenowacji  itp. Posiadamy profesjonalny sprzęt m.in. koparki, ciężarówki i samochody serwisowe, co pozwala nam na szybką i solidną realizację zleceń w oparciu o najnowsze technologie.

Atutami przedsiębiorstwa są: szybka realizacja zleceń, gwarancje oraz serwis gwarancyjny przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Szczególna dbałość o klienta pozwala nam wciąż powiększać ich grono i utrzymywać firmę w dobrej kondycji.

 

Dodatkową działalnością firmy jest wynajem magazynów, pomieszczeń warsztatowych i biurowych. W celu uzyskania szerszych informacji prosimy o kontakt na adres mailowy: powobud@poczta.fm.